-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт інженерних мереж (переоснащення систем ХВП, ГВП ЦО та каналізації), інженерних (електричних) мереж житлового будинку по вул. Зернова 34 у м.Запоріжжі (коригування)
Тендер Prozorro UA-2018-10-06-000015-a
Завершена
2 617 539.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 087.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 087.70 UAH
Номер:
1a94f2aa61a242eb9bddbbc1e5a2d333
Внутрішній номер закупівлі:
2536195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-06-000015-a
Замовник:
ОСББ " ЗЕРНОВА 34"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40558359
-
Адреса:
69121, Україна, Запорізька область, м Запоріжжя, вул Зернова 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горбатюк Олександр Михайлович +380963394268 tatleogorbatyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 617 539.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 087.70 UAH
Період уточнення:
06.10.2018 16:10 - 11.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2018 16:10 - 21.10.2018 17:00
Аукціон:
22.10.2018 14:23 - 22.10.2018 14:44
Період кваліфікації:
22.10.2018 14:44 - 23.10.2018 14:55
Період завантаження договору:
22.10.2018 14:44 - 11.11.2018 14:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт інженерних мереж (переоснащення систем ХВП, ГВП ЦО та каналізації), інженерних (електричних) мереж житлового будинку по вул. Зернова 34 у м.Запоріжжі (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69121, Україна, Відповідно до документації, місто Запоріжжя, вулиця Зернова, 34
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СПЕЦТОРГПРОЕКТ
Оскарження: 22.10.2018 14:44 - 02.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40290453
-
Контактна особа:
Лєгаєв Євген Олександрович +380667930102 21071969bilan1@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр. Маяковського, 11
Оскарження: 22.10.2018 14:44 - 02.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
2 610 875.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 610 875.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2018 14:55
Документи
39
Скарги
0
ПП "Т.О.К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34869379
-
Контактна особа:
Олександр Тягунов +380504567004 pptok-1@yandex.ua
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ АВТОЗАВОДСЬКА, будинок 40, квартира 50
Початкова пропозиція
2 615 210.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 615 210.09 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
874c18f5e567489eba8edc6d5cf84603
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-06-000015-a-a1
Постачальник:
ТОВ СПЕЦТОРГПРОЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40290453
-
Контактна особа:
Лєгаєв Євген Олександрович +380667930102 21071969bilan1@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр. Маяковського, 11
Номер договору:
ДП 03/11-2018/01
Сума договору:
2 610 875.54 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
03.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний