-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт інженерних мереж (переоснащення систем ХВП, ГВП ЦО та каналізації), інженерних (електричних) мереж житлового будинку по вул. Зернова 34 у м.Запоріжжі (коригування)
2 610 875.54
UAH з ПДВ
Номер:
874c18f5e567489eba8edc6d5cf84603
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-06-000015-a-a1
Постачальник:
ТОВ СПЕЦТОРГПРОЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40290453
-
Контактна особа:
Лєгаєв Євген Олександрович +380667930102 21071969bilan1@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр. Маяковського, 11
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДП 03/11-2018/01
Дата підписання:
03.11.2018 00:00
Період дії договору:
04.11.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
2 610 875.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 610 875.54 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт інженерних мереж (переоснащення систем ХВП, ГВП ЦО та каналізації), інженерних (електричних) мереж житлового будинку по вул. Зернова 34 у м.Запоріжжі (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69121, Україна, Відповідно до документації, місто Запоріжжя, вулиця Зернова, 34
На карті