-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Агрохімічна продукція» (Безхлорний засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, ферментний концентрат для професійного очищення інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів, 1000мл. – 10шт., Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000мл – 1800шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000мл – 200шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 2500мл – 99шт., Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл – 1300шт., Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл – 660шт., Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів, 1кг – 450шт.)
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-005461-a
Завершена
1 118 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 185.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 185.00 UAH
Номер:
1126927b72b6425aa9df222895a8be3e
Внутрішній номер закупівлі:
25350719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-20-005461-a
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Максим Мисник +380971341586 vmkccreg_med2@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 118 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2025 12:04 - 28.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2025 12:04 - 31.05.2025 10:00
Аукціон:
з 02.06.2025 12:06
Період кваліфікації:
31.05.2025 10:00 - 02.06.2025 08:48
Період завантаження договору:
08.06.2025 00:00 - 18.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 118 500.00 Безхлорний засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, ферментний концентрат для професійного очищення інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів, 1000мл. – 10шт., Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000мл – 1800шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000мл – 200шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 2500мл – 99шт., Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл – 1300шт., Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл – 660шт., Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів, 1кг – 450шт.