-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Агрохімічна продукція» (Безхлорний засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, ферментний концентрат для професійного очищення інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів, 1000мл. – 10шт., Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000мл – 1800шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000мл – 200шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 2500мл – 99шт., Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл – 1300шт., Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл – 660шт., Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів, 1кг – 450шт.)
Оголошено тендер
1 118 500.00
UAH
Номер:
cbade70b7def4d2bb6aec347eec878e8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-20-006714-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 118 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Агрохімічна продукція» (Безхлорний засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, ферментний концентрат для професійного очищення інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів, 1000мл. – 10шт., Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000мл – 1800шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000мл – 200шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 2500мл – 99шт., Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл – 1300шт., Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл – 660шт., Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів, 1кг – 450шт.)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
20.05.2025 11:53
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) Мета проведення закупівлі: закупівля медичного майна відповідно до річного плану з метою безперебійного виконання лабораторних досліджень у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону. Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону. Код ЄДРПОУ: 07816153 Вид процедури: відкриті торги з особливостями. Індентифікатор закупівлі: UA-2025-05-20-005461-a Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 24450000-3 «Агрохімічна продукція» (Безхлорний засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення, ферментний концентрат для професійного очищення інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів, 1000мл. – 10шт., Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000мл – 1800шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000мл – 200шт., Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 2500мл – 99шт., Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл – 1300шт., Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл – 660шт., Дезінфекційний засіб для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та медичних відходів, 1кг – 450шт.). Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяг закупівлі визначено відповідно до наданого переліку потреби медичного майна для закупівлі у 2025 році та рапорту начальника відділення медичного постачання ВМКЦ ЦР. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.
-
Дата публікації:
20.05.2025 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 118 500.00 UAH