-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-05-19-006608-a
Завершена
46 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 232.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 232.50 UAH
Номер:
80084a0d00d147429813e6b643797dcb
Внутрішній номер закупівлі:
25337570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-19-006608-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000197
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Пересопницька, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Удодік +380966222174 shkirven7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2025 13:13 - 24.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2025 13:13 - 27.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
27.05.2025 00:00 - 27.05.2025 09:57
Період завантаження договору:
02.06.2025 00:00 - 12.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 500.00 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання