• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Оголошено тендер

46 500.00 UAH
Номер: 9437ea4420484098976a57080459e5ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-19-008696-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 46 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування: 19.05.2025 13:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума46 500.00 UAH