• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

Поставка Товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника

Завершена

259 560.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 595.60 UAH
Номер: 4564c2f4dd144d268aa801f02ddb73a7
Внутрішній номер закупівлі: 25321842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-16-002869-a   
Замовник: КП "Київтранспарксервіс"
Контактна особа: Зелена Олена Василівна 380679985664 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 259 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.05.2025 10:58 - 21.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 16.05.2025 10:58 - 24.05.2025 12:00
Період кваліфікації: 24.05.2025 12:00 - 29.05.2025 12:20
Період завантаження договору: 04.06.2025 00:00 - 14.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴259 560.00 Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування