-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Оголошено тендер
259 560.00
UAH
Номер:
246de0d87ca449b8a4f1ffc271f706d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-16-004969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
259 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Примітки:
Поставка Товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування:
16.05.2025 10:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування
Кількість
60 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума259 560.00 UAH