-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт приміщення майстерні навчального корпусу Хмельницького професійного ліцею електроніки по вул.Тернопільській, 40/1 в м. Хмельницький
Тендер Prozorro UA-2025-05-14-013237-a
• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2025 рік. • 29016, Україна , Хмельницька обл., Хмельницький, Тернопільська, 40/1; • Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. • Категорія замовника – п. 3 частини першої статті 2 Закону (п. 3 ч.4 ст.2 Закону). • Мова: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. • Код КПКВ 0611091
Завершена
2 122 533.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 612.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 612.67 UAH
Номер:
b454692ac8004ac98278e194c803e33f
Внутрішній номер закупівлі:
25304125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-14-013237-a
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЕЛЕКТРОНІКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395374
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА, будинок 40/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Проскурович +380967098216 proskurovitch@ukr.net https://kple.km.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 122 533.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2025 16:56 - 26.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2025 16:56 - 29.05.2025 18:00
Період кваліфікації:
29.05.2025 18:00 - 04.06.2025 16:16
Період завантаження договору:
10.06.2025 00:00 - 20.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 122 533.40 Капітальний ремонт приміщення майстерні навчального корпусу Хмельницького професійного ліцею електроніки по вул.Тернопільській, 40/1 в м. Хмельницький