-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення майстерні навчального корпусу Хмельницького професійного ліцею електроніки по вул.Тернопільській, 40/1 в м. Хмельницький
Оголошено тендер
2 122 533.40
UAH
Номер:
96987cb3d13341769cae25a32fb6bfe9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-14-016311-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЕЛЕКТРОНІКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395374
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА, будинок 40/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЕЛЕКТРОНІКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395374
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА, будинок 40/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 122 533.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщення майстерні навчального корпусу Хмельницького професійного ліцею електроніки по вул.Тернопільській, 40/1 в м. Хмельницький
Примітки:
• Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 1 від 14.05.2025 року.
• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2025 рік.
• 29016, Україна , Хмельницька обл., Хмельницький, Тернопільська, 40/1;
• Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.
• Категорія замовника – п. 3 частини першої статті 2 Закону (п. 3 ч.4 ст.2 Закону).
• Мова: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою.
• Код КПКВ 0611091
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
14.05.2025 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис• Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету
Сума2 122 533.40 UAH