-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система ендоскопічної візуалізації для ЛОР обстежень
Тендер Prozorro UA-2025-05-14-008066-a
Завершена
2 284 334.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 421.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 421.67 UAH
Номер:
dabbd68ce0df4e26b8623979a9bb4ab1
Внутрішній номер закупівлі:
25299025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-14-008066-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Травкіна Марія 380682277369 travkinamarina67@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 284 334.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2025 14:20 - 21.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2025 14:20 - 24.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
24.05.2025 00:00 - 28.05.2025 13:32
Період завантаження договору:
03.06.2025 00:00 - 13.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 284 334.00 Система ендоскопічної візуалізації для ЛОР обстежень