• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Система ендоскопічної візуалізації для ЛОР обстежень

Оголошено тендер

2 284 334.00 UAH
Номер: d95cf2f6998c4df1b2f6f3358c57520e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-14-009871-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
Очікувана вартість: 2 284 334.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Система ендоскопічної візуалізації для ЛОР обстежень
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування: 14.05.2025 13:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 284 334.00 UAH