-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аудіометри
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-002331-a
Завершена
1 860 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 600.00 UAH
Номер:
80b02580708d4ca0a55733f69d7f15ab
Внутрішній номер закупівлі:
25278274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-13-002331-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987402
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Шевченка, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Канаєва +380999463062 gorodbolnica1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 860 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2025 10:16 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2025 10:16 - 21.05.2025 10:00
Період кваліфікації:
21.05.2025 10:00 - 21.05.2025 10:56
Період завантаження договору:
27.05.2025 00:00 - 06.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 860 000.00 Аудіометри