-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аудіометри
Оголошено тендер
1 860 000.00
UAH
Номер:
e8e8ddfeaf924c78aa49d88b8bb2278e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-13-003067-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987402
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Шевченка, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987402
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Шевченка, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 860 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аудіометри
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.05.2025 10:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аудіометр-тимпанометр АА222 (або еквівалент)
×
-
НК 024:2023:
37503 Аудіометр чистих тонів
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Імпедансний аудіометр МТ10 (або еквівалент)
×
-
НК 024:2023:
36717 Аудіометр імпедансний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Аудіометр Auditus A1 (або еквівалент)
×
-
НК 024:2023:
37503 Аудіометр чистих тонів
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 860 000.00 UAH