• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект обладнання для кабінету географії

Місцезнаходження замовника: Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Водопровідна, 9А.. Категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.Усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською, завірений нотаріально. Код ДК 021:2015:39160000-1 Шкільні меблі. Закупівля здійснюється на дотримання Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX. Всі умови та вимоги закупівлі, а також відповідні фінансові механізми, регулюються положеннями цієї угоди, яка спрямована на підтримку України. Фінансування здійснюється відповідно до наступних бюджетних програм: За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (70% фінансування – 38780,00 грн) КПКВ 0611184 – «Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”», за рахунок коштів місцевого бюджету (співфінансування) (30% фінансування – 16620,00 грн) КПКВ 0611183 – «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проекту “Нова українська школа”»

Завершена

55 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 277.00 UAH
Номер: f4840106a70243f09fc2a8c54e7feb9c
Внутрішній номер закупівлі: 25259632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-09-012764-a   
Замовник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради"
Контактна особа: Боровщук Наталія Романівна +380382764890 10nvkkhm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 55 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.05.2025 17:33 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2025 17:33 - 21.05.2025 06:00
Період кваліфікації: 21.05.2025 06:00 - 22.05.2025 10:11
Період завантаження договору: 28.05.2025 00:00 - 07.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴55 400.00 Комплект обладнання для кабінету географії