• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект обладнання для кабінету географії

Оголошено тендер

55 400.00 UAH
Номер: 99840e60a3d84f6b8a4725a1d686cc38
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-09-015247-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради"
Замовник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради"
Очікувана вартість: 55 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект обладнання для кабінету географії
Примітки: Місцезнаходження замовника: Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Водопровідна, 9А.. Категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.Усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською, завірений нотаріально. Код ДК 021:2015:39160000-1 Шкільні меблі. Закупівля здійснюється на дотримання Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX. Всі умови та вимоги закупівлі, а також відповідні фінансові механізми, регулюються положеннями цієї угоди, яка спрямована на підтримку України. Фінансування здійснюється відповідно до наступних бюджетних програм: За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (70% фінансування – 38780,00 грн) КПКВ 0611184 – «Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”», за рахунок коштів місцевого бюджету (співфінансування) (30% фінансування – 16620,00 грн) КПКВ 0611183 – «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проекту “Нова українська школа”»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.05.2025 17:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпівфінансується Європейським Союзом Ukraine Facility
Сума38 780.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума16 620.00 UAH