• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівництво оптичної транспортної пакетної мережі з використанням технології IP/MPLS в межах київського залізничного вузла

Завершена

8 434 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 84 340.00 UAH
Номер: 01601a6fd73041f7940d7bfd954c80e6
Внутрішній номер закупівлі: 25255660
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-09-008686-a   
Замовник: Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
Контактна особа: Дем′янова Наталія Анатоліївна 380444652444 demyanova@csz.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 434 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.05.2025 14:07 - 22.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2025 14:07 - 25.05.2025 00:00
Аукціон: 26.05.2025 12:10 - 26.05.2025 12:45
Період кваліфікації: 26.05.2025 12:45 - 09.06.2025 10:07
Період завантаження договору: 15.06.2025 00:00 - 25.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 434 000.00 Будівництво оптичної транспортної пакетної мережі з використанням технології IP/MPLS в межах київського залізничного вузла