-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво оптичної транспортної пакетної мережі з використанням технології IP/MPLS в межах київського залізничного вузла
Оголошено тендер
10 120 800.00
UAH
Номер:
e06a30e6eb774cb0b9e805470297e87f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-09-010011-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 120 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво оптичної транспортної пакетної мережі з використанням технології IP/MPLS в межах київського залізничного вузла
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
09.05.2025 13:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 120 800.00 UAH