-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Столи для настільного тенісу
Тендер Prozorro UA-2025-05-09-007649-a
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер:
96f85c3d0fd5429198410e574da83ceb
Внутрішній номер закупівлі:
25254633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-09-007649-a
Замовник:
КУ "Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24517096
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Історична, буд.37 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимошенко Анастаcія Юріївна +380997377993 v24517096@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2025 13:32 - 14.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2025 13:32 - 17.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
17.05.2025 00:00 - 23.05.2025 12:02
Період завантаження договору:
29.05.2025 00:00 - 08.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 200 000.00 Столи для настільного тенісу