• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Столи для настільного тенісу

Оголошено тендер

1 200 000.00 UAH
Номер: b3987b37a190403f9ab9207651673e0e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-09-008622-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ "Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс"
Замовник: КУ "Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс"
Очікувана вартість: 1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Столи для настільного тенісу
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.05.2025 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Столи для настільного тенісу
Код ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 200 000.00 UAH