-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське м. Дніпра
Тендер Prozorro UA-2025-05-08-010544-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
a62ee287e887417fb41d155ef57833a1
Внутрішній номер закупівлі:
25242867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-08-010544-a
Замовник:
Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40502510
-
Адреса:
49020, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старий шлях, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Кринична +380567494140 krynychnajulia@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-majnom-kolishnogo-selischa-miskogo-tipu-taromske-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2025 15:16 - 13.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2025 15:16 - 16.05.2025 00:00
Аукціон:
16.05.2025 12:40 - 16.05.2025 13:03
Період кваліфікації:
16.05.2025 13:03 - 23.05.2025 11:26
Період завантаження договору:
29.05.2025 00:00 - 08.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське м. Дніпра