• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське м. Дніпра

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: 28e4f2047ba447b88a93e8b256cdca99
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-08-012339-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
Замовник: Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське м. Дніпра
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.05.2025 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH