-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ванна Ленгмюра-Блоджетт
Тендер Prozorro UA-2025-05-08-010591-a
Завершена
2 080 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 808.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 808.00 UAH
Номер:
098a58b8b530421e913af66b29de10e8
Внутрішній номер закупівлі:
25242475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-08-010591-a
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василишин Христина Теодорівна 380977112859 Khrystyna.T.Vasylyshyn@lpnu.ua http://www.lp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 080 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2025 15:17 - 13.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2025 15:17 - 16.05.2025 16:00
Період кваліфікації:
16.05.2025 16:00 - 20.05.2025 11:18
Період завантаження договору:
26.05.2025 00:00 - 05.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 080 800.00 Ванна Ленгмюра-Блоджетт