• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ванна Ленгмюра-Блоджетт

Оголошено тендер

2 080 800.00 UAH
Номер: 7ec0656e504a4de0a5e07f695a379042
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-08-012998-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НУ "Львівська політехніка"
Замовник: НУ "Львівська політехніка"
Очікувана вартість: 2 080 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ванна Ленгмюра-Блоджетт
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.05.2025 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 080 800.00 UAH