-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-05-08-000845-a
Торги не відбулися
18 757.86
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 187.58 UAH
мін. крок: 1% або 187.58 UAH
Номер:
56a552a4c0c048b5bde6b5eef89e27ce
Внутрішній номер закупівлі:
25232935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-08-000845-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 757.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2025 09:35 - 13.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2025 09:35 - 16.05.2025 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 757.86 Природний газ