-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
18 757.86
UAH
Номер:
a7be97b96b7944f0b6eae7028e2bc8e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-08-000828-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 757.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
08.05.2025 09:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
1.1 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума18 757.86 UAH