-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Іміджева продукція з логотипом (спортивні рюкзаки брендовані)
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-006790-a
Завершена
109 001.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 090.01 UAH
мін. крок: 1% або 1 090.01 UAH
Номер:
1b0c935663a944e38f441dfd1f36f12f
Внутрішній номер закупівлі:
25224317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-07-006790-a
Замовник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, буд. 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Сашков 380733334090 sashkov2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
109 001.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2025 13:17 - 12.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2025 13:17 - 15.05.2025 00:00
Аукціон:
15.05.2025 13:55 - 15.05.2025 14:24
Період кваліфікації:
15.05.2025 14:24 - 20.05.2025 15:09
Період завантаження договору:
26.05.2025 00:00 - 05.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 001.00 Іміджева продукція з логотипом (спортивні рюкзаки брендовані)