• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Іміджева продукція з логотипом (спортивні рюкзаки брендовані)

Оголошено тендер

109 001.00 UAH
Номер: 8ce8d0c17d534eb2b83df15d92b99bb6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-07-008154-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Замовник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Очікувана вартість: 109 001.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Іміджева продукція з логотипом (спортивні рюкзаки брендовані)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 07.05.2025 12:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума109 001.00 UAH