• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)

Завершена

416 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 080.00 UAH
Номер: e762705aac4645afbbda69d634773e6c
Внутрішній номер закупівлі: 25220820
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-07-003295-a   
Замовник: Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
Контактна особа: Залевська Валентина Олександрівна +380486121043 selychna5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 416 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.05.2025 11:40 - 12.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 07.05.2025 11:40 - 15.05.2025 00:00
Аукціон: 15.05.2025 15:35 - 15.05.2025 15:58
Період кваліфікації: 15.05.2025 15:58 - 20.05.2025 16:36
Період завантаження договору: 26.05.2025 00:00 - 05.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 000.00 Бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)