-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
416 000.00
UAH
Номер:
fd0f45bc43e2440594d361b516be1c0c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-07-001941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
416 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.05.2025 09:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
8000 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума416 000.00 UAH