-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Однофазний низьковольтний гібридний інвертор в комплекті з акумуляторними батареями та інверторним кабелем
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-002303-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
f3a475692c6b495a8c51f33abe4ad288
Внутрішній номер закупівлі:
25219656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-07-002303-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40127873
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Сінна, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Дирів +380950007093 ydyriv_dsz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2025 10:20 - 12.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2025 10:20 - 15.05.2025 00:00
Аукціон:
15.05.2025 13:18 - 15.05.2025 13:41
Період кваліфікації:
15.05.2025 13:41 - 26.05.2025 12:55
Період завантаження договору:
01.06.2025 00:00 - 11.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Однофазний низьковольтний гібридний інвертор в комплекті з акумуляторними батареями та інверторним кабелем