• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Однофазний низьковольтний гібридний інвертор в комплекті з акумуляторними батереями та інверторним кабелем

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: c2e28ebe0180490b8b69c1cd6da9c04f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-07-002812-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний навчальний заклад "Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Замовник: Державний навчальний заклад "Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Однофазний низьковольтний гібридний інвертор в комплекті з акумуляторними батереями та інверторним кабелем
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.05.2025 10:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH