-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-012815-a
Завершена
960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 800.00 UAH
Номер:
5bfe3dcb36f940d1b7f048431d09b608
Внутрішній номер закупівлі:
25215251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-06-012815-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Дмитра Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Піднебенна +380575832142 olena-zur@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2025 16:22 - 11.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2025 16:22 - 14.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
14.05.2025 00:00 - 14.05.2025 13:26
Період завантаження договору:
20.05.2025 00:00 - 30.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴960 000.00 Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)