-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Оголошено тендер
960 000.00
UAH
Номер:
8a1c6632dbf8487197cc6d8188fabdeb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-06-015446-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Дмитра Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Дмитра Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.05.2025 16:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (дрова твердих порід )
Кількість
475 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума960 000.00 UAH