-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з заправки та регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП)
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-003522-a
Торги не відбулися
146 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 730.00 UAH
Номер:
f3a72a0f1c4e42aa9b969adc771dcb26
Внутрішній номер закупівлі:
25205827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-06-003522-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фурман Анжела Андріївна +380502163780 angelafurman1006@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
146 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2025 10:51 - 11.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2025 10:51 - 14.05.2025 10:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴146 000.00 Послуги з заправки та регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП)