-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП)
Оголошено тендер
146 000.00
UAH
Номер:
6491526f2cfa492a8eaf7a70d7383ab1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-06-002147-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
146 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з заправки та регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.05.2025 09:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з заправки та регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП)
Кількість
973 послуга
Період постачання
до 26.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума146 000.00 UAH