-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп’ютери
Тендер Prozorro UA-2025-05-05-005099-a
Завершена
174 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
205aab97241c449dbd087ea40e62ee88
Внутрішній номер закупівлі:
25192885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-05-005099-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Целана Пауля, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валентина Андроник +380674399833, +380674399833 andronyk.v@ek.cv.ua http://ek.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
З метою задоволення потреби ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" на 2025 рік у закупівлі за предметом закупівлі Персональні комп’ютери (Код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) були оголошені відкриті торги UA-2025-04-17-007081-a (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2025-04-17-007081-a).Однак згідно сформованого системою PROZORRO ЗВІТУ про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-04-17-007081-a (Дата формування звіту: 25 квітня 2025) закупівля не відбулась - так як не надійшло жодної пропозиції по даній конкурентній закупівлі. Тому ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ здобула право провести закупівлю за предметом закупівлі Персональні комп’ютери (Код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) в порядку пп.6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації).
Очікувана вартість:
174 960.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.05.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТІ Ф’ЮЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44939777
-
Контактна особа:
+380934081006
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Вінницька будинок 14/39
Ціна пропозиції
174 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2025 11:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2149b5229b8f474bba08399d668a130d
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-05-005099-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТІ Ф’ЮЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44939777
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Вінницька будинок 14/39
Номер договору:
01-05/25
Сума договору:
174 960.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
145 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.05.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
05.05.2025 11:38
Статус:
Виконаний