-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Персональні комп’ютери
Оголошено тендер
174 960.00
UAH
Номер:
2170783a9aa443e5ad11d4bb87109a26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-28-005660-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Целана Пауля, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Целана Пауля, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
174 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери
Примітки:
З метою задоволення потреби ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" на 2025 рік у закупівлі за предметом закупівлі Персональні комп’ютери(Код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) були оголошені відкриті торги UA-2025-04-17-007081-a (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2025-04-17-007081-a).Однак згідно сформованого системою PROZORRO ЗВІТУ про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-04-17-007081-a (Дата формування звіту: 25 квітня 2025) закупівля не відбулась - так як не надійшло жодної пропозиції по даній конкурентній закупівлі. Тому ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ здобула право провести закупівлю за предметом закупівлі Персональні комп’ютери(Код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) в порядку пп.6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
28.04.2025 12:12
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою задоволення потреби ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" на 2025 рік у закупівлі за предметом закупівлі Персональні комп’ютери(Код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) були оголошені відкриті торги UA-2025-04-17-007081-a (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2025-04-17-007081-a).Однак згідно сформованого системою PROZORRO ЗВІТУ про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-04-17-007081-a (Дата формування звіту: 25 квітня 2025) закупівля не відбулась - так як не надійшло жодної пропозиції по даній конкурентній закупівлі. Тому ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ здобула право провести закупівлю за предметом закупівлі Персональні комп’ютери(Код ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) в порядку пп.6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очік
-
Дата публікації:
28.04.2025 12:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональні комп’ютери
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума174 960.00 UAH