• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання для системи контролю та управління доступом

Торги не відбулися

418 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 093.00 UAH
Номер: dc1a1480fbca4821bd220cd7be61f2bd
Внутрішній номер закупівлі: 25185206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-02-011846-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Алла Бабій +380972956598 a.babii@dsns.gov.ua https://km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 418 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.05.2025 16:00 - 09.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.05.2025 16:00 - 12.05.2025 00:00
Аукціон: 12.05.2025 14:23 - 12.05.2025 14:46
Період кваліфікації: 12.05.2025 14:46 - 20.05.2025 17:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴418 600.00 Обладнання для системи контролю та управління доступом