• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання для системи контролю та управління доступом

Оголошено тендер

418 600.00 UAH
Номер: ce9674b33b8e4940888aaa0adbd3fb70
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-02-013704-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 418 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для системи контролю та управління доступом
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 155 від 02.05.2025 року
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.05.2025 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума418 600.00 UAH