-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-013350-a
Завершена
1 075 205.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 376.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 376.03 UAH
Номер:
2368a0bbe5134a438712bfede28ff351
Внутрішній номер закупівлі:
25172735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-01-013350-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корнійчук Інна Вікторівна +380412430810 ino4ka0608@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 075 205.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2025 17:49 - 06.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2025 17:49 - 09.05.2025 09:00
Період кваліфікації:
09.05.2025 09:00 - 14.05.2025 09:58
Період завантаження договору:
20.05.2025 00:00 - 30.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 075 205.00 Автоматичний гематологічний аналізатор