• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автоматичний гематологічний аналізатор

Оголошено тендер

1 075 205.00 UAH
Номер: 51e6b713beb746b99dfd71f92dcc172d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-01-016137-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 1 075 205.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоматичний гематологічний аналізатор
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.05.2025 17:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума1 075 205.00 UAH