• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у Додатку 3 до тендерної документації.

Завершена

560 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
Номер: 51b3b89d0ec84437b377054ee3ad43eb
Внутрішній номер закупівлі: 25171053
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-01-011604-a   
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Контактна особа: Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2025 16:02 - 06.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2025 16:02 - 09.05.2025 08:00
Період кваліфікації: 09.05.2025 08:00 - 09.05.2025 13:15
Період завантаження договору: 15.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴560 000.00 Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)