-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
560 000.00
UAH
Номер:
bacfee7eb56d4aa7b365a8da4b8161fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-01-001870-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.05.2025 09:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума560 000.00 UAH