-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення перевірки технічного стану вилкових електричних навантажувачів перед реєстрацією (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-009619-a
Торги не відбулися
9 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 90.00 UAH
мін. крок: 1% або 90.00 UAH
Номер:
316295e11d0c4e6e8be84a59f53c404a
Внутрішній номер закупівлі:
25168868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-01-009619-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бульдяк Тетяна Іванівна 0664215844 tetanabuldak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2025 15:04 - 06.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2025 15:04 - 09.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 000.00 Послуги з проведення перевірки технічного стану вилкових електричних навантажувачів перед реєстрацією (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)