-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення перевірки технічного стану вилкових електричних навантажувачів перед реєстрацією (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Оголошено тендер
9 000.00
UAH
Номер:
0e9b233cd68b4230aad5d7f8b5fbc752
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-01-010766-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Контактна особа:
Бульдяк Тетяна Іванівна 0664215844
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
9 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення перевірки технічного стану вилкових електричних навантажувачів перед реєстрацією (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.05.2025 14:30
Дата модифікації:
01.05.2025 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума9 000.00 UAH