-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-007850-a
Завершена
525 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
Номер:
dbd66cdacf59474c975e9a0f0a226322
Внутрішній номер закупівлі:
25167250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-01-007850-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Ветеранський простір" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30720516
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мечникова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Кривонос +380990213999 tender.veteran.dnipro@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.05.2025 14:08 - 06.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2025 14:08 - 09.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
09.05.2025 00:00 - 09.05.2025 10:58
Період завантаження договору:
15.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴525 000.00 Ноутбуки