-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
525 000.00
UAH
Номер:
47c71a1b9bf7403c91f12b15f0676112
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-01-002423-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Ветеранський простір" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30720516
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мечникова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Ветеранський простір" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30720516
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мечникова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.05.2025 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума525 000.00 UAH