-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-002696-a
Завершена
3 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
dd0bf2d59c2e480aab8a976f7032824e
Внутрішній номер закупівлі:
25162102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-01-002696-a
Замовник:
в/ч А4789
×
-
Код ЄДРПОУ:
26636971
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, село Матяшівка
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Фітілава Юрій Олександрович +380954377748 yts.siz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.05.2025 10:41 - 06.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2025 10:41 - 09.05.2025 10:41
Період кваліфікації:
09.05.2025 10:41 - 12.05.2025 15:42
Період завантаження договору:
18.05.2025 00:00 - 28.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності