• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

Оголошено тендер

3 000 000.00 UAH
Номер: ca291e25be144af981db94231fe30149
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-25-006221-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: в/ч А4789
Замовник: в/ч А4789
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КПКВ: 2101020 Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Дата опублікування: 25.04.2025 11:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБілокуракинська селищна військова адміністрація Сватівського району Луганської області
Сума3 000 000.00 UAH